Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Yeni Nesil C Vitamini Pureway C

07/12/2023

C Vitamini Formlarına Genel Bakış

C vitamini kimyasal olarak askorbik asit adıyla bilinir.C vitamini formlarının en büyük sorunlarından biri emilimleridir.Asit yapıda olan C vitamini formları iyi emilemediğinde mide tahrişine bağlı gastrit,bağırsakta ise ishale neden olabilir.Az emilen bu C vitamini formlarının aynı zamanda kandaki plazma süreleri de kısadır.Yani vücuda alınmasından kısa bir süre sonra yarılanır ve tükenir.

Pureway-C® Nedir ?

Pureway-C® Amerika'da üretilen patentli bir C vitamini formudur.Doğal C vitamininin yağ moleküllerinin içine sıkıştırılması ile elde edilir.Bu yağ molekülleri sindirildiklerinde aktif olan yıkım ürünleri oluşur ve bu sayede C vitamininin emilimi ve hücrelere girmesi kolaylaşır.Pureway-C® diğer C vitaminlerine göre bilimsel olarak kanıtlanmış üstünlükleri,vegan oluşu,GDO ve Allerjen içermemesi nedeniyle yeni ve etkili bir form olarak tercih edilir.

Pureway-C Bağışıklık Sistemi İlişkisi

Az çalıştığında kanserlere,enfeksiyonlara,çok çalıştığında ise otoimmün hastalıklara neden olan bağışıklık sistemimize sahip çıkmamız gerekir.Bağışıklık sistemimizi toksik maddelere karşı, Pureway-C %84 korurken,Ester C formunun %34 koruduğu kanıtlanmıştır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam