Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Firmamız ISO 9001 ve ISO 22000 (HACCP) kalite yönetim ve gıda yönetim sistemleri ile imalatını planlamaktadır. Hammaddelerimizin tamamı Avrupa’dan temin edilmekte olup birçok hammaddemiz standart bitki ekstresi olmasının yanısıra patentli, insanlar üzerinde klinik çalışmaları yapılmış, toksikoloji çalışmaları tamamlanmış hammaddeleri kullanmaktadır. Hammadde seçimi esnasında ürünün fiyatını değil sadece kalite parametrelerini ön planda tutan firmamız bu niteliği sayesinde piyasaya arz ettiği ürünlerin emsalsiz olduğunu garanti etmektedir.

Geliştirdiğimiz ürünlerin klinik çalışmalarının olması nedeni ile hekimlerimizin teveccühlerini çok kolay kazanabilen ürünlerimizin olduğunu görebilmek fitoterapi alanında varolan ön yargıların da kalkması adına çok önemlidir. Hekimlerimizin fitotörapatik ürünlere ön yargılı bakmalarının nedeni bitkisel ürünler değil bu ürünlerin hazırlanması esnasında dikkat edilmesi gereken uygulamalara önem verilmemesidir. Bu manada reçete edilebilen ürünleri piyasaya arz edebilmiş firmamız sadece son tüketicinin değil hekimlerin de teveccühlerini kazanmıştır.

Kalite Belgelerimiz

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam